17.05.2018 | 19:18
3%
31

Uz Borac iz Čačka, u Prvu ligu Srbije seli se i Javor!
Remi u poslednjem kolu Superlige protiv Rada u Ivanjici (1:1) nije bio dovoljan domaćim igračima zbog pobede Bačke kod kuće nad Borcem 3:2, ali jeste gostima.
Imao je Javor igrača više od 66. minuta zbog spornog isključenja Njegoša Petrovića, koji je po proceni sudije Aleksandra Vasića simulirao penal i zbog toga dobio drugi žuti karton, ali nisu to Ivanjičani uspeli da iskoriste.
Za razliku od njih, fudbaleri Bačke iskoristili su dva crvena kartona igračima Borca i od 1:2 uspeli da stignu do 3:2. Prethodno su gubili i 1:0, a gol odluke postignut je u 89. minutu.
Imajući u vidu nedavne scene iz subotice i odluke sudije Srđana Obradovića, kao i konstantne kritike tokom sezone na arbitre,  nema sumnje da će se iz Ivanjice oglasiti zbog odluka...