Smedia preuzela:

14.05.2018 | 12:36
0%
46

Meč bez takmičarskog značaja za obe ekipe značio je više rizika, otvoreniju igru i lepši fudbal na "Karađorđu", ne i drugi "sklap" Vojvodine protiv "večitih" u plej-ofu.
Vojvodina je povela golom Lazara Arsića, ali je Crvena zvezda do poluvremena uspela da izjednači rezultat, pa da u nastavku napravi potpuni preokret (2:1). "Lale" su se tako od domaće publike ove sezone oprostile porazom...
"I mi i Zvezda smo imali želju da se nadigravamo, ali to ne znači da nije bilo pritiska i opterećenja da se dođe do pobede sa obe strane. U prvom poluvremenu smo se dobro nosili, malo smo pali u drugom što je Zvezda to pametno iskoristila, stisla nas... Imali smo mi onu moju šansu i par polukontri, ali nismo to iskoristili i oni su kaznili novim golom....