Smedia preuzela:

22.04.2018 | 22:50
0%
27

Mali revanš Partizana za poraz od Čukaričkog u prvoj utakmici polufinala Kupa Srbije...
Crno-beli savladali su "brđane" 2:1 (1:1) u 32. kolu Superlige Srbije, ali navijači još uvek aktuelnog osvajača "duple krune" nadaju se potpunom revanšu i ubedljivijoj pobedi 9. maja, kada se na istom mestu (na stadionu u Humskoj) bude igrao odlučujući duel za finale masovnijeg domaćeg takmičenja.
Partizan je u nedelju uveče bio napadački raspoložen, a to potvrđuju i brojne šanse, odnosno dva gola Zorana Tošića u 18. i 81. minutu. Jedini pogodak za goste sa Banovog brda postigao je Nemanja Belaković u prvom minutu drugog poluvremena.
S nova tri boda, posle dva vezana poraza od Zvezde u prvenstvu i Čukaričkog u Kupu, Partizan je praktično stigao nadomak osvajanja drugog mesta. Ali, u preostalih pet utakmica ima zadatak da sačuva pet bodova...