Smedia preuzela:

18.02.2018 | 21:14
0%
25

Upisana su tri boda, ali trener Partizana nema razloga da bude zadovoljan posle prve utakmice crno-belih u Superligi nakon dvomesečne pauze.

"Parni valjak", prosto rečeno, bio je očajan u Lučanima i Mladost nije zaslužila poraz. Ali ga je doživela u poslednjih nekoliko minuta, iako se činilo da će tim Neška Milovanovića osvojiti sva tri boda – 1:2 (0:0).
Partizan je, za razliku od četvrtka kada je bio bolji od Viktorije u prvom meču šesnaestine finala Lige Evrope, a nije pobedio, sada svih 90 minuta igrao loše i bezidejno, bez rešenja za "bunker" domaćina – i pobedio.
I to sa samo jednom stvorenom šansom i dva postignuta gola!
Prva prilika dogodila se kada je Marko Jevtović izjednačio u 86. minutu, a samo tri minuta kasnije je Miloš Šatara postigao autogol za pobedu Beograđana.